رنگ بندی کابینت پلی اورتان

رنگ بندی کابینت پلی اورتان

رنگ بندی کابینت های پلی اورتان در سه حالت براق، نیمه براق و مات قابل  تهیه و نصب است. تمامی رنگ های پلی اورتان قدرت پوشانندگی  بسیار بالا و زیبایی منحصر‌به‌فردی را دارا هستند؛ اما، مساله‌ای که  ذهن بسیاری را به خود اختصاص داده است،  رنگ بندی کابینت های پلی اورتان بوده است. کالیته های رنگ پلی اورتان در کارخانه‌ها تکمیل می باشد و اصولا آن‌ها رنگ‌های اصلی را تولید و توزیع می کنند و جالب است افراد بسیاری این رنگ بندی ها را پسندیده و می‌توانند با ترکیب این رنگ‌ها، به رنگ دلخواه خود برسند. نکته‌ی بسیار مهم و قابل توجه و جالب  این می باشد که تولید رنگ‌های زیبا و ترکیبی به درخواست مشتری در بعضی از کارخانه‌ها وجود دارد.  برخی از رنگ بندی کابینت پلی اورتان رایج  تولیدی آشنا شوید:

 • مشکی
 • قرمز
 • آبی
 • نارنجی
 • سبز
 • دی زرد
 • قهوه‌ای مایل به زرد
 • شفاف یا بی‌رنگ
 • سفید

پیشنهاد مطالعه در مقاله رنگ بندی کابینت پلی اورتان : اجرا کابینت پلی اورتان در اصفهان

رنگ بندی کابینت پلی اورتان

کابینت سفید پلی اورتان

کابینت های پلی اورتان  مقاومت بسیار زیاد و دوام بسیار خوب و عالی و مم تر از اینها  گستره رنگ بسیار وسیعی دارد که، بسیار مورد استقبال بوده است. این کابینت سفید را میتوانید در انواع براق، نیمه براق و مات تولید و وززیع شده ببینید، بیشترین کاربرد کابینت پلی اورتان سفیذ در اجرای سبک نئوکلاسیک است. در اول کار توسط CNC طرح و ابزارها روی ورق خام ام دی اف اجرا می شود و سپس چند دست رنگ پلی اورتان سفید  روی آن زده خواهد شد. اگر مایل هستند از کابینت آشپزخانه سفید در خانه استفاده نمایید، می توانید آن را با وسایل آشپزخانه خود ست کنید و ترکیبی بسیار مناسب به وجود آورید. از رنگ های متضاد و  رنگ های نزدیک به رنگ سفید هم می توانید استفاده ی فراوانی را داشته باشید. مهم ترین نکته ای که در دکوراسیون آشپزخانه باید بدانید، ایجاد سادگی و فضای بسیار مناسب و کاربردی می باشد، که هنگام کار کردن در آشپزخانه فضای بسیار کافی را در اختیارتان قرار دهد. سعی کنید از رنگ سفید به تنهایی هرگز استفاده نکنید، به عنوان مثال می توانید رنگ خاکستری یا شنی را با سفید ترکیب نمایید. به احتمال زیاد استفاده از رنگ سفید به تنهایی چندان هم جذاب نخواهد بود اما به شرطی که اکسسوری های رنگی بسیار جذابی را در آشپزخانه ی خود بگنجانید.

کابینت های سفید مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به این موارد می پردازیم:

مزایای کابینت آشپزخانه سفید را نام ببرید؟

 • آشپزخانه های کوچک را بسیار و سیع تر و بزرگ تر نشتن می دهد.
 • همیشه باعث آرامش محیط خواهد شد.
 • بسیار کاربردی بوده است و با تمامی رنگ هایی که فکرش را بکنید ترکیب رنگی بسیار مناسب را ایجاد می کند.
 • صفحه های کابینت  ظاهری بسیار زیبا خواهند داشت.
 • با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی هماهنگی بسییار کاملی را به وجود می آورد.

رنگ بندی کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان مشکی

کابینت مشکی پلی اورتان مشکی جذابیت بسیار خاصی دارد و به نظر میرسد از سال 2018 به بعد رنگ کابینت ها به رنگ تیره گرایش بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر به اندازه بسیار کافی شجاع  و جسور باشید و خواهان شکوه و زیبایی بسیار زیادی باشید، آشپزخانه با کابینت به رنگ مشکی می‌تواند تحسین همگان را برانگیخته کند.  یک روش بسیار مناسب برای اضافه کردن یک جذابیت بسیار زیاد به هر فضای آشپزخانه ، تزریق لکه دار جسورانه رنگ تیره  است! اگر به دنبال سبک‌های بسیار  اعیانی و با شکوه هستید، ما پیشنهاد می‌کنیم از سیاه صیقلی استفاده نمایید. سیاه صیقلی نور را  به شدت زیادی بازتاب می‌دهد. در این مورد، ترکیب کابینت‌های سیاه صیقلی و کف روشن، یک پیشنهاد شگفت انگیز و  فوق‌العاده بوده است. البته اگر بچه‌های کوچک در خانه دارید، رنگ سیاه صیقلی خیلی مناسب شما نمی باشذ. به این دلیل که اثر انگشت بچه‌ها به شدت روی سطح صیقلی کابینت‌هایتان خودنمایی می کند!

رنگ بندی کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان رنگ زرد

یکی از رنگ های انتخابی بسیار جذاب و عالی برای کابینت های جدید، رنگ زرد می باشد. برای یک آشپزخانه با متراژ  بسیار کم و پایین و با نورگیری بسیار کمه کم، انتخاب کابینت آشپزخانه زرد می تواند بهترین گزینه ی موجود باشد. رنگ زرد موجب بازتاب بسیار زیاد و منعکس شدن نور خواهد شد و محیط پیرامون را بسیار روشن تر نشان می دهد. یک ساختار شکنی بسیار بزرگ و مهم در جذابیت ممکن در انتخاب طرح و رنگ برای کابینت های یک آشپزخانه در خانه های مدرن که دیزاینر به جای طرح ها و رنگ های کلاسیک و قدیمی و اشراف گرایی به سراغ رنگ های بسیار شاد و جذاب برود. رنگ کابینت آشپزخانه زرد فضای یک آشپزخانه سرد را به فضایی گرم و زیبا مبدل می نماید، این رنگ در کمتر جایی که فکرش را بکنید قابل مشاهده می باشد و فضای خسته کننده آشپزخانه را به شدت انرژی بخش می سازد. استفاده از کابینت رنگ  زرد طرفدارن بسیار خاص خود را داشته است. با یک نمونه کار و طراحی منحصر به فرد تمام سلایق نیز می شود. تاثیری که استفاده از کابینت آشپزخانه زرد رنگ قرمز بر فضای آشپزخانه می گذارد اصلا کم نمی باشد. رنگ زرد به خصوص در آشپزخانه های بسیار کوچک با متراژ و مساحت بسیار کم و پایین باعث بزرگتر دیده شدن فضای پیرامون خواهد شد، باید توجه کنید که هرچه تناژ رنگ زرد انتخابی بسیار تیره تر اجرا شود، فضای آشپزخانه را بسیار کوچک تر نشان می دهد.

طیف رنگی کابینت پلی اورتان زرد را نام ببرید؟

رنگ زرد نماد شادی خوشی، نشاط، خوش بینی، اعتماد به نفس و خلاقیت می باشد. رنگ زرد، رنگ به شدت شادی آوری است که به شدت نارنجی و قرمز گرم نیست  و سردی رنگ های سفید و آبی را نیز هرگز نداشته است. این رنگ تنالیته های بسیار زیادی دارد که با کمی شدت و کاهش پیدا کردن حجم زرد یک رنگ بسیار جدید ساخته می شود و در جلوه و نمای ظاهری آن تغییری اساسی ایجاد می گردد. این رنگ طیف رنگی بسیار گسترده بوده است، دقت نمایید رنگ های آن به شرح زیر می باشد:

 • زرد کم رنگ
 • زرد قناری
 • زرد لیمویی
 • زرد خردلی
 • زرد کهربایی
 • زرد روشن
 • زرد تیره
 • زرد خامه ای
 • زرد موزی

پیشنهاد مطالعه : قیمت کابینت پلی اورتان اصفهان

رنگ بندی کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان سبز

 رنگ سبز، آن هم برای آشپزخانه انتخاب بسیار عجیبی بنظر خواهد رسید، اما این رنگ انواع بسیار زیادی دارد. علاقمندان به سبک بسیار خاص  مینیمال شده است که از سایه‌های روشن مثل سبز نعنایی استفاده ی بسیاری کرده اند و طرفداران سبک کلاسیک و سنتی نیز از سایه‌های و کالیته های بسیار گرم‌تر و قوی‌تر سبز، مثل سبز زیتونی استفاده می نمایند.

کابینت پلی اورتان سبز زیتونی

یکی از کالیته های بسیار پر طرفدار رنگ سبز، سایه‌های روشن رنگ سبز تقریبا در هر فضایی با هر نوع شرایط نوری، تاثیر بسیار زیادی می گذارند. ولی سبز زیتونی علاوه بر روشن کردن محیط ها، آنرا بسیار دنج و گرم نیز خواهد کرد. رنگ کابینت سبز زیتونی جزء رنگ‌های بسیار قوی و چشم گیر در آشپزخانه می‌شود اما نه به اندازه‌ای که فضا را تیره و تاریک کند. یک تکنیک بسیار عالی برای بکار بردن رنگ زیتونی در آشپزخانه، استفاده از دو رنگ بسیار متفاوت برای کابینت‌های ردیف پایین و ردیف بالا می باشد سبز زیتونی در کنار رنگ‌های به شدت خنثی مثل سفید و قهوه‌ای روشن نیز بسیار زیبا و جذاب است.

 کابینت پلی اورتان سفید یاسی

چشم نواز ترین کالیته ی رنگی،کابینت سفید یاسی می باشد که در سبک کلاسیک و همچنین دکوراسیون های بسیار مدرن آشپزخانه جز ترکیب رنگ هایی است که همیشه نزد همه ی  افراد محبوب  است و خواهد ماند. آشپزخانه محیطی می باشد که بسیاری از افراد مخصوصا خانم های خانه دار اوقات بسیار زیادی از وقتشان را برای پخت و پز، شستن ظرف ها و … در آن هستند، بنابراین انتخاب رنگ آن بسیار مهم بوده است. همچنین رنگ سفید در همه ی فرهنگ ها نشان دهنده ی روشنایی، پاکیزگی و درخشندگی است. این دلیل باعث شده است که رنگ سفید در سبک مدرن و کلاسیک آشپزخانه جایگاهی بسیار خاص را پیدا نماید.

            

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.