بهترین پایه کابینت

بهترین پایه کابینت

همانطور که میدانید، پایه های کابینت از یراق آلات بسیار مهم کابینت ها هستند که وظیفه ی اصلی آن ها نگهداری از کابینت ها بر روی سطوح را بر عهده می گیرند. کابینت ها به علت اینکه دارای وزن بسیار زیادی می باشند باید از پایه کابینتی استفاده نمایید که کیفیت بسیار خوبی را دارا اند و توان تحمل وزن کابینت را برعهده می گیرند. اگر از پایه کابینت بسیار مناسب استفاده ننمایید ممکن می باشد بعد از مدتی دچار خرابی یا شکستگی بسیار زیادی شوند که  منجر به آسیب به یونیت کابینت خواهد شد.

علاوه بر این کاربردهایی که دانستید، پایه های کابینت می تواند نمای ظاهری بسیار شیکی به کابینت ها بدهند و آنها را زیباتر نمایند به این علت که مدل های بسیار مختلفی از پایه کابینت از بابت رنگ، جنس و طرح در بازار موجود هستند که می تواند جلوه های بسیار زیباتری را برای کابینت ایجاد نمایند. پایه های کابینت از لحاظ ظاهری مدل های گرد و مربعی شکلی دارند که عمدتاً ساده یا طرح دار ( کبریتی ) می باشند.

بهترین پایه کابینت دقدقه ی مهمی است، به این علت که کابینت ها یکی از اصلی ترین عضوهای هر آشپزخانه ای هستند که علاوه بر کاربردی بودن سایر کابینت ها، نمای ظاهری بسیار زیبایی را برای هر آشپزخانه به ارمغان خواهد آورد. بهتر است بدانید که کابینت ها از لحاظ نمای ظاهری به دو نوع مدرن و کلاسیم دسته بندی می گردند که هر کدام از این دو مدل یراق آلات مخصوص به خود را دارا اند. یکی از پرکاربرد ترین یراق آلات کابینت، ” پایه کابینت ” است که در این مقاله می خواهیم شما را با انواع پایه کابینت ها آَشنایی دهیم و بدانید که انواع پایه کابینت کدام می باشد؟ وظیفه ی اصلی پایه کابینت چیست؟ جنس پایه کابینت ها را بیان کنید؟ بهترین برندهای آن کدام اند؟ و بقیه سوالاتی که در هنگام خرید، برای خریدارن پیش خواهد آمد. با ما در ادامه ی این مطلب بمانید تا بیشتر با این یراق آشنایی داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه در مقاله آشنایی با مزایا و معایب کابینت انزو : اجرا کابینت چوبی لوکس

انواع پایه های کابینت را نام ببرید؟

کابینت یکی از تاثیرگذارترین عامل زیبایی آشپزخانه می باشد که حفظ و نگهداری درست آن نیازمند استفاده کردن از پایه های کابینتی است. تنوع بسیار زیاد پایه های کابینتی انتخاب را برای تمام سلیقه های مختلف بسیار سخت نماید به همین علت به توضیح انواع پایه کابینت و ویژگی های آن ها خواهیم پرداخت تا مشتریان گرامی بهترین و مناسب ترین پایه را انتخاب نمایند.

  • پایه کابینت برای پاخور:

کاربرد این مدل از پایه ها علاوه بر ویژگی های بسیار اصلی استفاده برای نصب پاخور کابینت است. پاخور های کابینت توسط کلیپس به پایه متصل می شود و پروفیل پاخور فضای زیر کابینت را پوشش خواهد داد. با استفاده کردن از پاخور علاوه بر زیبایی طراحی، دیگر نیازی به شست و شو و تمیز کردن کثیفی های زیر کابینت ها در آشپزخانه نمی باشد.

از گذشته های بسیار دور تا به الان انواع بسیار زیدی از یراق آلات طراحی شده اند که موجب راحت تر شدن سایر کارها می شود و زندگی بدون آن ها بشدت مشکل می گردد. یکی از انواع انواع یراق آلات مورد استفاده ی بسیار زیاد در کابینت ها می باشد که از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار خواهد بود، انواع پایه کابینت ام دی اف است که بسیار متناسب با هر نوع از کابینت در مدل و سایزهای بسیار متفاوتی ساخته خواهد شد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است یراق آلات کابینت ها به خصوص انواع پایه کابینت از کاربرد و استفاده بسیار زیادی را دارد و از قسمت های بسیار ضروری و خیلی مهم هر کابینت در آشپزخانه است. پایه های کابینت از جمله یراقی می باشد که در زمان خریدن زیاد به چشم خریداران نخواهد آمد در صورتی که حتما باید به جنس، کیفیت و مدل و قابلیت ها توجه بسیار زیادی شود. نکته ی مهم دیگری در هنگام خریدن انواع پایه کابینت باید توجه شود، زیبایی پایه های کابینت است؛ امروزه انواع بسیار مختلف از پایه کابینت ام دی اف طراحی گردیده اند که علاوه بر کاربرد قوی قابلیت های بسیار ویژه ای نیز دارند، دارای ظاهر و شکلی فانتزی و تزیینی هستند که موجب زیباتر شدن کابینت و دکوراسیون آشپزخانه شده است.

برخی از موارد بسیار متنوع شامل موارد زیر می باشد:

  • پایه های فلزی کابینت
  • پایه های کابینت آلومینیومی
  • پایه های کابینت استیل
  • پایه های کابینت شیشه ای
  • پایه های کابینت پلاستیکی
  • پایه های کابینت چوبی

پیشنهاد مطالعه در مقاله آشنایی با مزایا و معایب کابینت انزو : قیمت کابیت چوبی لوکس اصفهان

کاربرد پایه کابینت را توضیح دهید؟

همانطور که میدانید پایه های سایر کابینت از بخش های مهم کابینت هستند که موجب نگهداری کابینت بر روی سطوح صاف منازل شده اند. با توجه کردن به این که کل وزن کابینت بر روی پایه کابینت قرار خواهد گرفت باید از کیفیت و ساخت ساز بسیار عالی و مناسبی برخوردار باشند. اگر پایه کابینت از جنس و کیفیت بسیار عالی و خوبی ساخته نگردد به مرور در سایر جا به جایی ها، کابینت ها دچار مشکلات اساسی می شوند و پایه های آن دچار شکستگی بسیار زیاد و خرابی شدیدی خواهد شد. یکی دیگر از کاربردهای پایه کابینت ایجاد کردن نمایی بسیار زیبا برای کابینت و دکوراسیون آشپزخانه می باشد به این علت که دارای شکل و ظاهری بشدت فانتزی است.

پایه های فلزی کابینت 

یکی از بهترین پایه کابینت، پایه فلزی است که به جنس بسیار مقاوم و با دوامی که دارا است، تحمل وزن های  بسیار سنگین و بالا را دارد. پایه های کابینت های فلزی در اشکال بسیار مختلفی همانند استوانه ای، ال مانند و یا لوله ای طراحی می گردد که بسیار متناسب با دکوراسیون و مدل کابینت خود این توانایی را دارند که به راحی انتخاب شوند. پایه های فلزی سایر کابینت ها از جنس آلومینیوم، آهن آبکاری و استیل می باشد که هر یک از آن ها از مزایای بسیار و قابلیت های بی نظیری برخوردار هستند.

پایه های کابینت آلومینیومی

پایه های کابینت آلومینیومی یکی از بهترین انواع پایه فلزی کابینت شناخته شده است به این علت که فلز آلومینیوم از نظر استحکام قابل مقایسه با فولاد خواهد بود و در برابر خوردگی هوا، مواد شیمیایی و رطوبت موجود در آشپزخانه ها مقاومت بسیار زیادی نیز  دارد. پایه های کابینت آلومینیومی از ورق های بسیار ضخیم و مقاومی ساخته می شود که قابلیت تحمل کل وزن کابینت را در بر بگیرد.

پایه های کابینت استیل

پایه های کابینت استیل یکی دیگر از انواع پایه کابینت فلزی هستند که جز پرفروش ترین و بهترین پایه کابینت ها شناخته شده اند به این علت که جنس به کار رفته در آن باعث شده است  تا این مدل پایه کابینت توانایی وزن های بسیار سنگین را داشته باشد.  پایه های کابینت استیل مقاومت خوبی در برابر رطوبت و زنگ زدگی نیز دارند.

پایه های کابینت شیشه ای

پایه های کابینت های شیشه ای از سری انواع متنوع پایه های کابینت فانتزی هستند که علاوه بر کاربردی که دارا می باشند موجب بسیار زیباتر شدن نمای کلی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه خواهند شد. یکی از ویژگی پایه های کابینت های شیشه ای نمایان شدن داخلی پایه ها است که از رشته های رنگی است. این مدل پایه های کابینت شیشه ای علاوه بر نمای بسیار زیبایی که دارند، دارای پایه های فلزی بسیار مقاومی هستند که قابلیت تحمل وزن کابینت را دارد.

پایه کابینت پلاستیکی

 پایه کابینت پلاستیکی یکی از ابتدایی ترین پایه ها به شمار می رود که عواملی مانند قیمت مناسب و قابلیت نصب کلیپس پاخور سبب شده تا جزء پرفروش ترین پایه کابینت به شمار رود. پایه پلاستیکی کابینت است که دارای چند رنگ ثابت طلایی، نقره ای، سفید و قهوه ای می باشد. همچنین این مدل پایه پلاستیکی دارای اشکال و مدل های مختلفی است که در بازار به فروش می رسد. از ویژگی مهم پایه پلاستیکی کابینت تعویض راحت و آسان و دسترسی به چند رنگ مختلف می باشد.

پیشنهاد مطالعه در مقاله آشنایی با مزایا و معایب کابینت انزو : اجرا کابینت پلی اورتان در اصفهان

            

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.